Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe stanowczo biją rekordy popularności jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak wiele ludzi z nich korzysta i jak znakomicie się sprawdzają przy względnie niskim nakładzie finansowym, jaki ponosimy w momencie ich zakupu. Kasetony reklamowe mamy możliwość instalować zarówno na zewnętrz budynków, wprost do elewacji , bądź też w ich wnętrzach – wspominamy tu o choćby o kasetonach w marketach, pasażach handlowych czy innych miejscach, gdzie jest większe skupisko biznesów wielu branż w jednym obiekcie.


Kasetony reklamowe robione są zazwyczaj jako proste konstrukcje aluminiowe, które nie są dzięki temu zanadto ciężkie, nie są tym samym groźne dla elewacji budynku, gdyż niekiedy bywa ona w średniej kondycji i wielu może się obawiać szkód pod naciskiem ciężaru. Nic podobnego – taki kaseton rzecz jasna w zależności od wielkości, ale zazwyczaj nie jest zbyt ciężki i bez problemu można go zakładać zarówno na płasko jako wersję jednostronną, do fasady , jak również w wersji dwustronnej, czyli semafor, który będzie znacznie bardziej widoczny dla przechodniów – zwróci ich uwagę niezależnie od kierunku, w jakim będą się oni przechadzać.


Jeśli chodzi o wnętrze kasetonów – zwykle są one wtworzone na tworzywie sztucznym, czyli na płycie plexi lub też płycie dibond. Są to lekkie i wytrzymałe materiały, które wyjątkowo dobrze nadają się do tworzenia na nich reklam, naklejek, czy innych form graficznych. Niezwykle popularny jest również jeszcze jeden materiał – płyta z poliwęglanu komorowego – w świetnej cenie , jednak również świetnie się spisuje. Tył kasetonów jednostronnych to najczęściej cienka blacha ocynkowana albo spienione PCV.


Kasetony reklamowe posiadają nadzwyczaj często światło, które daje efekt taki , że nasze reklamy na budynkach są dostrzegalne w pełni o każdej porze dnia i najczęściej nocy. Osoby potencjalnie zainteresowane je doskonale widzą, mogą bez problemu odczytać co jest na nich zawarte i z całą pewnością nie ominą jej obojętnie obok takiej reklamy. W takich kasetonach najczęściej stosowane jest światło Ledowe. Zamontowane moduły LED zasilane są specjalnymi zasilaczami Led o należycie dobranej mocy. Ze względu na takie rozwiązanie takie kasetony reklamowe są energooszczędne, są bezpieczne, nie przegrzewają się. Nie musimy się martwić, że witryna sklepu po upływie wielu godzin się przegrzeje i zapali, czy powstanie zwarcie niebezpieczne dla całej instalacji.

więcej informacji można znaleźć, pod tym adresem http://reklamki.pl/oferta/kasetony-reklamowe/kaseton-jednostronny-standard/

Jeśli masz firmę lokalną , z pewnością powinieneś postawić na tego typu reklamę kasetonową. Na pewno takie dodatki jak ulotki, reklama internetowa , czy po prostu poczta pantoflowa też świetnie się sprawdzą, jednak kaseton reklamowy jest na miejscu i jest to bezpośrednia reklama działalności tu i teraz, na którą zwracają uwagę Twoi potencjalni klienci.