Monitoring AirLive zainstalowany w fabryce w Chile

Wprowadzenie

W marcu 2013 oddział AirLive w Ameryce Łacińskiej ogłosił wdrożenie systemu nadzoru do monitorowania i kontroli w firmie Serlac Chile . Za oba etapy wdrażania odpowiedzialny był Luis Cristian Saldivia Gomez.

 

Wyzwanie

Celem było rozszerzenie nadzoru wideo IP, początkowo realizowane w celu zwiększenia skutecznej kontroli personelu, maszyn i nieruchomości w trzech oddziałach w chilijskich miastach: Llanquihue, Osorno i Puerto Varas . Zdaniem kierowników projektu, jednym z wyzwań było zapewnienie sprawnego pobierania nagrań z miejsc objętych monitoringiem. Wsparcie zaoferowane przez firmę AirLive pomogło rozwiązać problem, system streamingu video działa optymalnie.

 

Rozwiązanie

Aby wzmocnić system nadzoru wideo, w drugiej części projektu zainstalowano 16 kamer, 8 rejestratorów NVR i 2 switche PoE marki AirLive. System nadzoru działa w zakresie lokalnej sieci podzielonej na trzy miejsca objęte monitoringiem.

Rezultat

Wyniki były bardzo dobre. Kamery AirLive IP POE- 280HD i OD- 2025HD idealnie spisały się jako urządzenia do monitoringu w dzień i w nocy. Według osób zarządzających firmą i integratora projektu, system nadzoru wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo produkcji mleka, zabezpieczając wszystkie punkty krytyczne, urządzenia produkcyjne i personel.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *