, ,

OD-2025HD – 2-megapikselowa kamera przemysłowa z NightVision. Teraz dostępna w dwóch nowych kolorach!

OD-2025HD – 2-megapikselowa kamera przemysłowa z NightVision, teraz dostępna w dwóch kolorach!


AirLive OD-2025HD jest sieciową kamerą High-end 2.0 MegaPixel (MP) zaprojektowaną do profesjonalnych zastosowań monitoringu zewnętrznego. Ta 2.0MP kamera IP oferuje znacznie ulepszoną jakość obrazu w porównaniu z kamerami konwencjonalnymi. Jedną z zalet kamery AirLive OD-2025HD jest możliwość oglądania live video przez sieć Internet. Kamera została zaprojektowana do rozwiązań profesjonalnych, wyposażona jest w port PoE pozwalający na dostarczenie zasilania do kamery przez kabel typu Ethernet. Ta użyteczna funkcjonalność zapewnia łatwiejszą instalację, umożliwia podłączenie kamery bez względu na dostępność zasilania w lokalizacji. Kamera jest zgodna z normą IP-66 i nadaje się do wykorzystania na zewnątrz, obudowa AirLive OD-2025HD jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i zgodna z normą IP-66, kamera dedykowana do monitoringu ulic, parkingów, korytarzy.  Kamera ta jest teraz dostępna w dwóch kolorach, dzięki czemu istnieje możliwość lepszego dopasowania do koloru elewacji budynku, dostępne kolory to biały oraz szary.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przetwornik 2.0 Mega-Pixel zapewnia 6 x lepszą jakość obrazu od standardowego VGA

AirLive OD-2025HD oferuje wysoką jakość obrazu do maksymalnej 1080p@30fps – czyli 6 x więcej niż normalna kamera CCTV. Jedną z największych zalet przetworników 2MegaPixel jest możliwość nagrywania bardzo ostrych, pełnych detali obrazów z prędkością do 30 klatek na sekundę. Pozwala to na wychwycenie takich detali jak numery tablic rejestracyjnych czy twarzy osób poruszających się. Nowa matryca CMOS zapewnia krystalicznie czysty obraz z pełną prędkością @30fps, i jest on płynny w porównaniu do obecnie spotykanego 15fps.

 

 

24 Diody LED Podczerwieni – skuteczne doświetlanie do 25 Metrów

 

AirLive OD-2025HD zaprojektowano do pracy 24h na dobę wewnątrz i na zewnątrz bez względu na warunki. AirLive AirCam OD-2025HD została wyposażona w matrycę CMOS wysokiej rozdzielczości oraz diody LED zdolne skutecznie oświetlić przestrzeń do 25 Metrów. Kamera została wyposażona w Automatyczny filtr podczerwieni, port PoE i wejścia i wyjścia alarmów i czujek.

Krystalicznie czysta transmisja Live Video z odległej lokalizacji

Monitoring zdalnym to zawsze główna zaleta systemów IP stąd AirLive OD-2025HD jest tego dobrym przykładem. Użytkownik może wybrać jeden z wielu protokołów komunikacyjnych takich jak FTP, TCP/IP, SMTP, HTTP czy RTSP OD-2025HD wykorzystuje kodek kompresji H.264, którego zastosowanie drastycznie zredukowało ilość danych składowanych na dyskach twardych oraz zmniejszyło wymagany transfer w sieci. H.264 to standard kompresji o wysokiej wydajności, który zapewnia znacznie wyższą kompresję danych niż MJPEG lub MPEG-4, znacząco obniżając rozmiar plików jak i zużycie cennego pasma i miejsca na dysku. Przy użyciu H.264 rozmiar pliku ulega zmniejszeniu nawet o 90%, dzięki czemu obraz zajmujący normalnie 1MB można zmniejszyć do 10KB. OD-2025HD działa wg tej technologii umożliwiając tym samym redukcję kosztów przechowywania materiałów Video.

2-kierunkowa komunikacja Audio

AirLive OD-2025HD podwyższa standardy monitoringu Video dzięki wbudowanemu funkcjonalnemu mikrofonowi. Podłączając głośnik do wyjścia kamery możesz rozmawiać za jej pośrednictwem z osobą znajdującą się po drugie stronie.

 

Zgodność z Profesjonalnym Oprogramowaniem do Monitoringu

OD-2025HD współpracuje z oprogramowaniem CamPro Express, oprogramowanie to pozwala na podgląd i nagrywanie materiałów Video z wielu kamer w jednym czasie. Używając kilku kamer OD-2025HD możesz zbudować system monitoringu oparty o CamPro Express i wdrożyć go w różnych środowiskach.

 

Sugerowana cena detaliczna kamery wynosi ok. 1300PLN.

Produkt posiada dwuletnią gwarancję producenta.

 

Zobacz testy kamery:

http://airliveblog.pl/slider/pierwsze-testy-kamery-ip-full-hd-1080i-od-2025hd-oraz-od-2025phd

 

Zobacz widok online z kamer Airlive:

http://www.airlivecam.pl/kamery-online/

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *