, , ,

CamPro Mobile – Mobilna aplikacja do zarządzania kamerami AirLive

AirLive, lider rozwiązań sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz monitoringu IP przedstawia nowe, darmowe oprogramowanie przeznaczone dla urządzeń mobilnych – CamPro Mobile. Oprogramowanie to działa pod kontrolą systemów iOS oraz Android, dostępne jest w sklepach AppStore oraz Google Play. Pozwala ono na aktywny podgląd z domowego monitoringu za pomocą smartfona lub tabletu.

 

 

 

 

Podstawowe funkcje:

 • Bezpłatna aplikacja!
 • Podwójne strumieniowanie: H.264 przez RTSP oraz JPEG przez HTTP
 • Obsługa DIPS (dzięki unikalnemu numerowi kamery mamy szybką możliwość podłączenia się do kamery bez sprawdzania IP i portu )
 • Pełna kontrola nad kamerą PTZ
 • Możliwość podglądu do czterech różnych kamer jednocześnie
 • Płynne powiększanie obrazu
 • Odtwarzanie dźwięku z kamery
 • Dwukierunkowa komunikacja głosowa
 • Zarządzanie grupami: Tworzenie odpowiednich grup kamer
 • Obsługuje modele: CW-720, CU-720PIR, WN-2600HD, POE-2600HD, WN-200HD, IP-200PHD-24
 • Łatwa zmiana aktualnego podglądu:
  – Przeciągnij w lewo/prawo by zmienić kamerę w trybie wyświetlania 1 obrazu
  – Przeciągnij w lewo/prawo by zmienić grupę kamer w trybie wyświetlania obrazu poczwórnego

– Przeciągnij w górę/dół, by zmienić kanały NVR

CamPro Mobile to innowacyjne oprogramowanie, które pozwala na podgląd z kamer marki AirLive wprost na ekranie tabletu lub smartfona. Dzięki zaawansowanym funkcjom CamPro Mobile umożliwia kontrolowanie kamer PTZ. Oprogramowanie pozwala również na dwukierunkowe przesyłanie dźwięku, dzięki czemu możemy komunikować się z
osobą po drugiej stronie szklanego oka.

Tworzenie grup kamer z pewnością ułatwi zarządzanie nad obszerną instalacją, a łatwa zmiana aktualnego podglądu odbywa się za pomocą przeciągnięcia. CamPro Mobile umożliwia również dwa tryby widoku podglądu – pojedynczy lub poczwórny. Ten drugi pozwala na podgląd maksymalnie z czterech kamer jednocześnie, co pozwala na obserwację paru miejsc jednocześnie.

 

Aplikacja pozwala na podgląd zarówno w domowej sieci lokalnej jak i poprzez Internet. Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w sklepach AppStore oraz Google Play. CamPro wypada lepiej na tle konkurencji – aplikacje firm trzecich są płatne oraz nie obsługują wszystkich funkcji jakie oferują kamery. Z dedykowanym, bezpłatnym oprogramowaniem marki AirLive dostępne są wszystkie funkcje jakie oferują kamery, także użytkownik może w pełni korzystać z możliwości swojego monitoringu.

 

 

 

3 replies
 1. Szymon
  Szymon says:

  Witam,

  Mam pytanie w kamerach WN-2600 przy detekcji ruchu ustawiłem że wysyła plik na e-mail jest on formatu AVI i chciałbym go zobaczyć na telefonie i jest problem, mam Nokia Lumia820 i nie da się go odtworzyć. Czy orientuje się Pan czy telefony na Androidzie te pliki odtworzą z dodatkową aplikacją bawiłem się telefonem Samsung w MediaMarkt z Androidem 4.0 i nie były wstanie odtworzyć plików AVI z e-mail (wielkości liku 3MB)
  Czy jest możliwość ustawienia w kamerze aby przy detekcji przy wysyłaniu na e-mail wysyłał 2-3 zdjęci a nie filmik?

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *