Airlive to znana na świecie marka specjalizująca się w rozwiązaniach sieciowych już od 23 lat. Nasza kompletna gama produktów została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania wszystkich klientów dla każdego rodzaju transmisji informacji. Jako doświadczony gracz na rynku, Airlive tworzy najlepsze rozwiązania bez kompromisów. Najwyższej klasy dział R&D łączy najlepsze elementy sprzętu i oprogramowania, które gwarantują niezawodność i stabilność naszych produktów.

Wysokiej klasy zasilacze, redundantne wejścia zasilania, funkcje device guard i wiele innych rozwiązań zapewni stabilną i bezpieczną sieć. Nasze rozwiązania do nadzoru sieci są wyposażone w funkcję Device Guard, która monitoruje funkcjonowanie urządzeń w sieci, a także jest w stanie zrestartować kamery IP, punkty dostępu i inne uządzenia, jeśli kontalt z urządzeniem zostanie utracony co świadczyć będzie o jego nieprawidłowym działaniu. Rozwiązanie pomaga obniżyć koszty utrzymania i zaoszczędzić czas.

Priorytetem dla Airlive jest rozwiązanie pełnej gamy innowacyjnych i wysoce wyjadnych produktów – przełączniki topologii sieci, przełączniki PoE z funkcją device guard, przełączniki przemysłowe, kamery IP, urządzenia bezprzewodowe, CoreNVR i oprogramowanie do nadzoru. Firma ściśle wspólpracuje z partnerami, oferując trwałą wartość biznesową. Wykwalifokowani pracownicy służą swoją wiedzą zarówno przed jak i po zakupie urządzeń. Klienci są zawsze naszym priorytetem.