Rozwiązania do monitoringu AirLive na targach INTERSEC w Dubaju

airlive-intersec-min

AirLive, wiodąca międzynarodowa firma produkująca urządzenia do monitoringu IP bedzie uczestniczyć w targach INTERSEC Dubai 2015, przy stoisku nr SA-F09.

Firma AirLive pokaże swoje najnowsze innowacyjne produkty, takie jak kamery IP z technologią Smart Focus, kamery z inteligentną analizą obrazu, kamery 5 i 2 megapikselowe z obiektywami fisheye, inteligentne switche z funkcją Device Guard oraz rozwiązania sieci bezprzewodowych. Na stoisku będzie można zobaczyć prezentację działania niezależnego systemu wykrywania ruchu, wbudowanego w oprogramowanie rejestratorów z serii CoreNVR, a także podgląd obrazu na żywo z różnych kamer IP oraz pracę kamery szybkoobrotowej. AirLive dostarcza różne linie produktów, które znajdują zastosowanie w instalacjach dla domu, systemach monitoringu w przemyśle, handlu (w hotelach, centrach handlowych, restauracjach, bankach i kasynach) oraz monitoringu miejsc publicznych (dworce, lotniska itp).

Niezależny system wykrywania ruchu zostanie zaprezentowany przy wykorzystaniu kamery AirLive BC-5010 z 5-megapikselowym obiektywem, podłączonej do rejestratora CoreNVR16. System ten jest w stanie wyświetlić 3 niezależne komunikaty w przypadku kiedy osoba, samochód lub inny obiekt przekroczy wyznaczoną granicę obszaru. Ponadto szybkoobrotowa kamera AirLive SD-2020 łączy funkcję wykrywania niepożądanych zdarzeń oraz identyfikację intruzów z wysoką jakością obrazu.

Kolejnym elementem prezentacji podczas targów INTERSEC będą kamery IP z inteligentną analizą obrazu (IVS). Nadają się one idealnie do instalacji w systemach monitoringu obszarów publicznych, takich jak lotniska, stadiony, przejścia graniczne, centra handlowe oraz wszelkie budynki, wymagające monitorowania i analizowania ruchu ludzi, samochodów i innych obiektów. Oprócz możliwości wykrywania i rozpoznawania twarzy, kamery AirLive z IVS mają wbudowane inne funkcje analizy obrazu, które oferują szeroki zakres możliwości, przydatnych w profesjonalnych systemach monitoringu.

AirLive_BU-3026-IVS

Kamery szybkoobrotowe AirLive zostały opracowane śledzenia obiektów. Funkcja ta działa dzięki mechanizmowi pan-tilt-zoom, który umożliwia poruszanie głowicą kamery w pionie i poziomie. Model SD-2020 idealnie nadaje się do monitoringu stacji kolejowych, lotnisk, autostrad oraz innych miejsc, które wymagają zwiększonego poziomu ochrony.

Kamery z panoramicznym obiektywem fisheye zapewniają 180 lub 360 pole widzenia oraz obraz o rozdzielczości 2 i 5-megapikseli. Wykorzystane sensory o wysokiej jakości zapewniają doskonałą jakość obrazu. Obsługa technologii e-PTZ pozwala na bardziej efektywny nadzór, a niezależne strumienie video z róznych trybów wyświetlania zwiększają skuteczność monitoringu.

Rejestratory z serii CoreNVR mogą zarządzać 9 lub 16 kanałami. Opcjonalne oprogramowanie CMS w połączeniu z rejestratorem i kamerami AirLive pozwala na stworzenie kompletnej infrastruktury do nadzoru.

Ponadto na stoisku firma AirLive zaprezentuje switche PoE z funkcją Device Guard, które automatycznie wykrywają podłączenie urządzenia PoE i zapewniają zasilanie na tym porcie. Switche AirLive dostarczają zasilanie o maksymalnej mocy 30 W na port, co pozwala na podłączenie bezprzewodowych punktów dostępowych (AP), telefonów IP, kamer IP oraz innych urządzeń obsługujących PoE.

Więcej informacji o produktach AirLive można znaleźć na stronie www.airlivesecurity.com

airlive-intersec

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *