Nowe oprogramowanie dla urządzeń do monitoringu firmy AirLive

oprogramowanie airlive

3 i 5-megapikselowe kamery, takie jak BC-5010, MD-3025 oraz BU-3026 wymagają więcej zasobów systemu rejestratora NVR. Dlatego liczba obsługiwanych kamer o rozdzielczości 3 i 5 megapikseli jest mniejsza, niż deklarowana liczba kanałów rejestratora. Jest to standardowe ograniczenie, które występuje powszechnie w branży. 16-kanałowy rejestrator NVR zazwyczaj obsługuje 16-kanałów z kamerami Full HD, ale tylko 8 kanałów z kamerami 3 i 5-megapikselowymi. W ubiegłym miesiącu firma AirLive opracowała nowe oprogramowanie dla kamer IP, które zmniejsza obciążenie podczas pracy z rejestratorami

CoreNVR9 oraz CoreNVR16. Umożliwia to wykorzystanie wszystkich dostępnych kanałów i maksymalnych dostępnych rozdzielczości. Dodatkowo podłączyliśmy kamery do rejestratora CoreNVR na okres 4 tygodni, aby dokładnie sprawdzić działanie rejestratora z maksymalną liczbą kamer przez dłuższy czas. Dlatego użytkownicy mogą bez obaw dokonać aktualizacji.

Ponadto nowy standard testowania wymaga, aby każda kamera i rejestrator były testowane przed wysyłką przez co najmniej 72 godziny. Jest to najbardziej zaostrzona norma kontroli jakości w branży.

Listę poprawek oraz najnowsze wersje oprogramowania można znaleźć po kliknięciu >tutaj<

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *