,

Monitoring IP Airlive rezydencji w Paragwaju

Były dyrektor poważnej instytucji sportowej z Paragwaju wybrał Produkty AirLive, aby monitorować swoją rozległą rezydencję. Nowoczesny budynek ma dwa przestronne poziomy, wykończone z wysokiej jakości materiałów, bogate wyposażenie (siłownia, sauna, basen, itp.) i wyjścia dla kierujących pojazdami, prowadzące do głównych ulic. Styl architektoniczny budynku jest zaskoczeniem dla tych, którzy odwiedzają rezydencję dla komfortu i wysokiego bezpieczeństwa.

Liderem projektu był inżynier Hugo Carlos Villamayor Barros, specjalista od systemów zdalnego monitorowania. Skupił się on na realizacji projektu z użyciem najlepszych technologii monitoringu IP i zalecił zastosowanie rozwiązań opartych na urządzeniach AirLive POE-2600HD, OD-2025HD, ETHER-GSH2402 i WHA-5500CPE NVR16.


Montaż urządzeń wykonano centralnie, poprzez umieszczenie rack 44u, z poczwórnym systemem wentylacji, UPS, mobilnymi półkami, patch panelelem, przewodnikami rackeable i innymi urządzeniami, aby objąć monitoringiem, jak klient zażądał, newralgiczne obszary i zintegrować monitoring z kopułowym systemem kamer.
Kamery IP zostały rozmieszczone w strategicznych punktach, aby osiągnąć całkowite pokrycie monitorowanych pomieszczeń i być w stanie obserwować też dalekie obszary, które są kluczowymi punktami dla potrzeb użytkownika końcowego.
Zainstalowano również bezprzewodowy point-to-point link 5 GHz, łączący miejsce zamieszkania z biurem. Tak więc mieszkańcy rezydencji mogą kontrolować monitorowane obiekty za pośrednictwem kamer podłączonych do sieci bezprzewodowej z dowolnego miejsca, za pośrednictwem swoich smartfonów lub tabletów. To bezprzewodowe połączenie służy również do łączenia wielu kamer z serwerem wideo.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *