, , ,

CU-720PIR – 1,3 MPx kamera z PoE oraz funkcją PIR ( wykrywanie ruchu, rownież w nocy)

Czy zdarzyło Ci się nagrywać obraz w nocy, jednak nic ważnego nie zostało uchwycone? Potrzebujesz NVR, by zwiększyć powierzchnię przechowywania? Kamera CU-720PIR pomoże Ci rozwiązać problem z miejscem dzięki czujnikowi wykrywającemu ruch. Dzięki niemu nagrane zostaną tylko ważne wydarzenia. Dwukierunkowa komunikacja głosowa idealnie sprawdza się w domu, biurze, oraz jako system nadzoru wejścia.

Specyfikacja techniczna:

  • 30fps w trybie HD 720p
  • 24V pasywny port PoE
  • Wbudowany czujnik PIR
  • Podląd nocny do 10m dzięki diodom LED IR
  • Czujnik słabego oświetlenia
  • Slot na karty MicroSD
  • Obsługa połączeń bezpośrednich P2P
  • Aplikacje dla Android oraz iOS
  • Darmowe oprogramowanie obsługujące do 64 kamer

Co gdzie w kamerze?

Kompletne rozwiązanie do nadzoru w jednym urządzeniu

AirLive CU-720PIR to urządzenie posiadające ogrom możliwości ułatwiających nadzór! Posiada czujnik PIR, slot na karty MicroSD oraz może nagrywać obraz wtedy, kiedy zostanie wykryty ruch, dzięki czemu oszczędza miejsce i eliminuje zakup drogich rozwiązań takich jak np. NVR.

 

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwala na dwukierunkową komunikację, dzięki odpowiedniej aplikacji użytkownik może rozmawiać z odwiedzającymi.

Obraz wysokiej jakości 720p oraz pasywne PoE

AirLive CU-720PIR pozwala na nagrywanie obrazu w wysokiej jakości 720p przy 30 fps. Dzięki odpowiedniej matrycy kamera jest w stanie nagrać obraz w rozdzielczości do 1280×720 pikseli. Dodatkowo, urządzenie może zostać w łatwy sposób zamontowane na ścianie bądź suficie, a funkcja PoE ograniczna liczbę kabli do absolutnego minimum.

Podgląd nocny oraz filtr IR CUT

AirLive CU-720PIR wyposażona jest w diody IR LED dla podglądu nocnego oraz filtr IR CUT, dzięki któremu możliwe jest odfiltrowanie światła podczerwonego. Te rozwiązania pozwalają na wykorzystanie kamery w większości wewnętrznych instalacji.

Wbudowany czujnik PIR

Czujnik PIR służy do precyzyjnego wykrywania ludzkich ruchów w całkowitych ciemnościach. Czujnik ten kontroluje proces nagrywania – jeżeli ruch zostanie wykryty, człowiek wejdzie strefę bądź z niej wyjdzie automatycznie zostanie uruchomione nagrywanie. Dzięki temu czujnikowi CU-720PIR może zaoszczędzić ogromną ilość miejsca i przedłużyć czas nagrywania na karcie.

 

 

 

 

Nagrywanie na karty microSD

Karty pamięci pozwalają na nagrywanie obrazu lokalnie, dzięki czemu użytkownik może zaoszczędzić pieniądze na zakupie NVR. Ponadto, karta SD może służyć jako backup w przypadku, gdy NVR jest uszkodzony.

 

Dwukierunkowa komunikacja

Wbudowany mikrofon oraz głośniki pozwalają na dwukierunkową komunikację w czasie rzeczywistym. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik nie tylko widzi, ale też słyszy daną osobę i może się z nią porozumieć.

 

Obsługa połączeń bezpośrednich P2P

To jest prawdziwa kamera typu plug & play która może zostać zainstalowana w zalediwe kilka minut bez potrzeby skomplikowanej konfiguracji sieciowej. Nie ma potrzeby ustanawiania odpowiedniego portu lub adresu IP by podłączyć się do kamery. Wystarczy podłączyć kamerę, ściągnąć aplikację CamPro Mobile Home na Twój smartfon. Nastepnie należy wpisać DIPS ID, login oraz hasło – tyle wystarczy, by mieć zdalny dostęp do podglądu na żywo wprost z kamery.

Darmowe oprogramowanie do obsługi maksymalnie 64 kamer

Oprogramowanie CamPro Express 64 pozwala użytkownikowi na podgląd oraz nagrywanie obrazu z wielu źródeł jednocześnie. Wykorzystanie wiele różnorodnych kamer oraz oprogramowania CamPro Express pozwala na stworzenie kompletnego rozwiązania do nadzoru pracującego w różnych środowiskach. Ponadto,kamera obsługuje oprogramowanie CamPro Professional – inteligentne oprogramowanie do nagrywania marki AirLive. Zostało ono zaprojektowane by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Dzięki zaawansowanej analizie obrazu użytkownik może stworzyć stabilne oraz wydajne rozwiązanie do nadzoru.

Aplikacja dla Android oraz iOS

AirLive współpracuje z IPCAM Viewer, dzieki czemu możliwe jest podglądanie obrazu wprost z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oglądaj obraz na urządzeniach z systemami Android, na iPhone lub iPad. Więcej informacji znajduje sie na stronie FAQ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *