, , ,

Airlive POE-280HD – 1,3 Mpx – obserwacja nocą, możliwość nagrywania na kartę MicroSD, obrót w pionie i poziomie

Pierwsze wrażenia

Airlive POE-280HD to nowość na rynku polskim.  1,3 megapikselowa kamera kopułkowa, która posiada diody LED IR, ICR oraz port PoE.
Duże wrażenie robi sam wygląd, nowoczesny, opływowy – po prostu podoba się. Rozdzielczość, jaką osiąga ta kamera, wynosi 1280×1024 i jest ona czterokrotnie większa niż rozdzielczość VGA. Sensor CMOS pozwala na uzyskanie obrazu w jakości HD. Kamera posiada również 4mm obiektyw, dzięki czemu pozwala użytkownikowi na lepszą obserwację danego terenu, dokładniej, zauważać szczegóły.

Podświetlenie nocne
Airlive POE-280HD posiada 18 diod LED i może nagrywać obraz na odległości do 15m. Jest to całkiem przyzwoicie  i umożliwia prawdziwy monitoring nocny. Diody te współpracują z wbudowanym filtrem IR-CUT, dzięki czemu można nią nagrywać zarówno w dzień jak i w nocy.

Zapis na kartach Micro SD
Airlive POE-280HD posiada również slot na karty micro SD, można w niej umieścić kartę o pojemności maksymalnie 32GB. Dzięki tej dodatkowej przestrzeni użytkownik może zapobiec utracie danych w momencie, gdy zostanie przerwane połączenie sieciowe. Wejścia na kable zostały wkomponowane w panel. Dzięki najnowszym sterownikom możliwe jest ciągłe nagrywanie.

Dzięki wielu sieciowym funkcjom, tj. strumieniowanie obrazu H.264, PoE oraz ONVIF, kamera Airlive POE-280HD może w łatwy sposób zostać zamontowana oraz zintegrowana z różnymi projektami obserwacyjnymi. Monter może ją zamontować w takich miejscach jak biura, korytarze, windy czy centra handlowe.
Diody LED IR oraz filtr IR-CUT (zdejmowany)

Kompresja H.264
H.264 jest wysoko wydajnym systemem kompresji sygnału Video posiadającym współczynnik kompresji wyższy od dotychczas używanego MJPEG oraz MPEG-4, pozwala na znaczne zmniejszenie zapisywanych plików, co w konsekwencji przekłada się na zmniejszenie użytej przestrzeni dyskowej oraz zmniejsza obciążenie sieci. Z 90% redukcją wielkości pliku, gdy nie skompresowany obraz posiada wielkość 1MB po kompresji H.264 wielkość jego często nie przekracza 10KB..

Wysoka jakość 1,3 megapiksela


AirLive POE-280HD oferuje wysokiej rozdzielczości obraz 1280 x 1024. Jedną z wielu zalet systemów MegaPixel jest zdolność do przechwycenia i zapisu większej ilości detali w ramce obrazu, co pozwala na bezproblemowe przeczytanie tablic rejestracyjnych przejeżdżającego samochodu, czy w 100% rozpoznaniu osób znajdujących się na zapisie Video z pracy kamery.

* Czerwona ramka to standardowa rozdzielczość 640×480. AirLive POE-280HD oferuje rejestrację obrazu czterokrotnie większego niż standardowe rozwiązania VGA.

Professional Surveillance Software Supported

POE-280HD jest zgodna z oprogramowaniem  CamPro Express, to pełne zaawansowane środowisko monitoringu I dozoru pozwalające na monitoring i nagrywanie wielu strumieni video z wielu kamer w jednym czasie. Używając kilku kamer POE-280HD z oprogramowaniem CamPro Express, użytkownik może zbudować profesjonalny system dozoru w każdej wymaganej lokalizacji. POE-280HD obsługuje również oprogramowanie CamPro Professional, jest to inteligentne oprogramowanie firmy AirLive. CamPro Pro zostało zaprojektowane, by spełnić oczekiwania profesjonalnych instalacji obserwujących. Dzięki funkcji analizy obrazu, użytkownik może stworzyć stabilny i wydajny system obserwacyjny.

Aplikacja dla Android oraz iOS
AirLive współpracuje z IPCAM Viewer, dzieki czemu możliwe jest podglądanie obrazu wprost z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oglądaj obraz na urządzeniach z systemami Android, na iPhone lub iPad. Więcej informacji znajduje sie na stronie FAQ.

 

http://www.tablet-sklep.pl/
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *