Miej święta na oku!

 

Święta Bożego Narodzenia to czas spędzony z rodziną w radosnej atmosferze… i w oczekiwaniu na prezenty. Zestaw alarmowy Smart Home Kit oferuje możliwości, dzięki którym na pewno nie przegapisz świątecznej wizyty Mikołaja.

 

CENTRALA (SG-101) – alarmowe centrum dowodzenia

Centrala działająca w technologii Z-wave plus posiada sześciotonową syrenę alarmową. Jej rozmiar jest niewielki i bez problemu zamontujesz ją na ścianie. Jej zasięg to aż 40m. Urządzenie obsługuje WiFi i możesz je kontrolować za pomocą aplikacji w smartfonie.

CZUJNIK 3 w 1 (SI-101)

Zastanawiasz się jak Mikołaj dostanie się do Twojego domu? Czujnik ruchu 3w1 połączony z centralą wykryje każde otwarcie drzwi czy okna. Dodatkowo mierzy temperaturę i wilgotność powietrza. Wbudowana bateria zapewnia długi czas działania.

Czujnik ruchu PIR (SI-102)

Dzięki 140-stopniowemu kątowi wykrywania ruchu nie ominie Cię żadna aktywność w Twoim domu. Zasięg czujnika to 8 metrów. Z łatwością zamontujesz go w wybranym przez siebie miejscu.

Kamera SmartCube 300W

Inteligentna 3-megapikselowa kamera umożliwia nagrywanie obrazu nie tylko w dzień, ale też w kompletnych ciemnościach. Posiada wbudowany głośnik i mikrofon.

Możesz na żywo monitorować co dzieje się w Twoim domu, a wideo zostaje zapisane na karcie pamięci. Może uda Ci się uwiecznić moment odwiedzin Mikołaja 😉

Inteligentna wtyczka (SP-101)

Z inteligentną wtyczką możesz kontrolować zużycie energii podłączonego do niej urządzenia, a nawet utworzyć harmonogram włączania i wyłączania. Nie musisz się martwić, że np. lampki choinkowe nie zostaną wyłączone na noc, łatwo możesz ograniczyć zbędny pobór energii.

 

Stan wszystkich czujników możesz sprawdzić za pomocą aplikacji mobilnej, wystarczy smartfon lub tablet. Zero stresu – masz pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojego domu. Dzięki systemowi alarmowemu Smart Home Kit Twoja rodzina będzie spać spokojnie, mając pewność, że Mikołaj przynoszący prezenty będzie jedynym niezapowiedzianym gościem.